AKLIN GÜCÜ

AKLIN GÜCÜ

BEKO

Bir dünya devine dönüşen Beko, başarısına katkıda bulunan bütün yetkili satıcılarına teşekkür ediyor…

Dünyanın dört bir tarafından 1400’ü aşkın bayinin katıldığı Uluslararası Beko Yetkili Satıcılar Toplantısı'nın dördüncüsü 2011'de düzenlendi.  Koç Holding üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda Ali Poyrazoğlu da konuk konuşmacı olarak sahne aldı.

Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi M. Koç, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç, Koç Holding CEO’su Turgay Durak, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik Genel Müdürü Levent Çakıroğlu’nun Beko yetkili satıcılarını misafir ettiği organizasyon, bir defa daha bizim sorumluluğumuzda gerçekleşti.

Yaratıcı konseptini “Akıl” olarak belirlediğimiz toplantı, Beko’nun global pazardaki başarısına katkıda bulunan bayi ve çalışanlara teşekkür niteliğinde bir tema filmine sahne oldu. Gecede katılımcıları bekleyen sürpriz ise ikonik Beko müziğinin bizzat bayi ve çalışanlar tarafından yorumlandığı aile filmi oldu.

3 yıl üst üste hizmet verdiğimz bu kurumsal etkinlik serisinin her sene dönüşümlü olarak Arçelik ve Beko yetkili satıcılılarını misafir ettiğini de belirtmemiz gerekir.

Antrikot, Beko, kurumsal etkinlik, bayii toplantısı, Koç Holding, tema, prodüksiyon, bayi filmi, motivasyon
AKLIN GÜCÜ

MART 2011

BUNLAR DA VAR
"