BU HİKAYEDE HER ŞEY VAR: HEYECAN, MACERA, TUTKU, MÜCADELE…

BU HİKAYEDE HER ŞEY VAR: HEYECAN, MACERA, TUTKU, MÜCADELE…

KOÇ HOLDİNG

Koç Grubu’nun üst yönetim kadrosunu 27. defa bir araya getiren Koç Topluluğu Üst Düzey Yönetici Toplantısı zamanın ruhunu okuyor…

27. Koç Topluluğu Üst Düzey Yöneticiler Toplantısı’nın ana temasını “Zamanın Ruhunu Okumak” olarak belirledik. Konseptinden tasarımlarına, prodüksiyonundan organizasyonuna kadar yeniden ele aldığımız bu özel etkinlik yine dolu dolu geçti.

Koç Topluluğu’nun yıllık Üst Düzey Yönetici Toplantısı’nın 2013’teki açılışı, çok özel bir prodüksiyonla Vehbi Koç’un biyografisini aktardığımız filmimizle yapıldı. Okan Bayülgen’in anlatımıyla Koç Grubu’nun bütün tarihini özetleyen film yalnızca kurumu değil, değerlerini ve vizyonunu da konuklarla paylaştı.

Toplantıda ayrıca iki özel konuk konuşmacı sahne aldı. Konuklardan ilki 2001 Nobel Ekonomi Ödülü sahibi Joseph E. Stiglitz, diğeri ise Paris Uluslararası İlişkiler Okulu’nun Kurucu Dekanı olan Ghassan Salamé idi.  

27. Koç Topluluğu Üst Düzey Yöneticiler Toplantısı’nın en duygusal ve coşkulu anları ise iş dünyasında 55. yılını kutlayan Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi M. Koç ve Koç Topluluğu’ndaki 50. yılını dolduran Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Vehbi Koç Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Semahat Arsel için hazırlanan sürprizler oldu.

Rahmi Koç’un 55. yılı şerefine hazırladığımız sahne şovu, Okan Bayülgen’in sunumuyla gecenin doruk noktalarından birisini oluşturdu. Semahat Arsel için hazırlanan özel gösteri de 50 genç hemşirenin sahnede Candan Erçetin’e katılarak “Her Şey Seninle Güzel” şarkısını seslendirmesiyle duygusal anlara sahne oldu.

BUNLAR DA VAR
"