HEP HATIRLANACAK BİR GECE

HEP HATIRLANACAK BİR GECE

MUSTAFA V. KOÇ SPOR ÖDÜLÜ

Mustafa V. Koç adına bu yıl verilmeye başlanan Spor Ödülü ilk sahipleriyle tanışırken, ödül töreni için gerçekleştirdiğimiz organizasyon ödülün ruhunu tüm inceliğiyle gözler önüne sermeyi amaçlıyordu.

Mustafa V. Koç Spor Ödülü'nün ilk sahipleri Gizem Girişmen ve Taha Akgül 25 Eylül gecesi alkışlar arasında ödüllerini aldılar. Gece için geliştirdiğimiz etkinlik konsepti de misafirlerden bolca alkış almayı başardı.

Tasarımdan ışığa sahne şovundan yerleşime her bölümü her detayı özenle ve bütünlük içinde tasarlanan ödül törenine davet edilen misafirler de aynı özen ve zerafetle ağırlandı. Her ne kadar geceye Gizem ve Taha'nın ödül konuşmaları damgasını vurmuş olsa da gecenin çarpıcı anlarından birisi Tony Britten'ın sahneye geldi andı.

UEFA Şampiyonlar Ligi müziğiyle tanınan Tony Britten, bu kez Mustafa V. Koç Spor Ödülü için piyanosunun başına geçti ve ödülün ana tema müziğini besteledi. Ödül gecesinde müziğin canlı performansı için sahneye gelerek orkestrayı bizzat yönetti.

Orkestra performansına bir de sürpriz şov eşlik etti. Milli cimnastikçilerimiz Selin Kılavuz ve Elif Zeynep Celep, yer yer birbirleriyle yer yer müzikle, bazen ritmik cimnastik toplar, bazen de kinetik ışık düzeneğiyle iç içe geçen artistik bir performans sergilediler. Dostluk, saygı ve mükemmellik gibi olimpik değerleri misafirlerin zihninde ve ruhunda canlandırdılar.

Gece Mustafa V. Koç için hazırlanan özel bir filmle açılmıştı, aralarında Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Mustafa V. Koç Spor Ödülü Jüri Başkanı Caroline N. Koç ile Olimpiyat Şampiyonu Sebastian Coe'nun da olduğu pek çok önemli konuşmacının sunumlarıyla yükseldi, ödülü kazanan sporcuların hikeyelerini anlatan özel bir filmle sona erdi.

Heyecanı ve lezzeti hiç geçmedi!

HEP HATIRLANACAK BİR GECE

BUNLAR DA VAR
"