BAŞROLDE KOÇ ÇALIŞANLARI!

BAŞROLDE KOÇ ÇALIŞANLARI!

KOÇ HOLDİNG

Sosyal sorumluluk olgusunu sadece proje olarak değil, bir platform olarak tasarlıyoruz. Koç Grubu çalışanları “Ülkem İçin” diyerek hassasiyetlerini gösteriyor.

Koç Holding’in “Ülkem İçin” girişimi bir projeden çok daha fazlasını vaat ediyor. 2006’dan bu yana Topluluk şirketlerini, çalışanlarını, bayilerini ve tedarikçilerini sosyal sorumluluk çalışmalarına teşvik eden bu çatı proje, iştirakçilerin katılımını esas görüyor. ”Ülkem İçin”  gönüllüleri, 2012-2015 yılları arasında “Ülkem İçin Engel Tanımıyorum” teması altında engelli bireylerin hayatında kalıcı bir etki bırakmak ve farkındalık yaratmak için çalıştı.

Böyle anlamlı bir projenin tanıtımını yapmak için yola çıktığımızda, ilk olarak gönüllüleri fark ettik. Kurumların veya şirketlerin değil, bireylerin kendi gayretleri ve katkılarıyla hedeflerine ulaşıyor “Ülkem İçin” projesi. Toplumsal sorunlara karşı daha katılımcı olan, gelişimi destekleyen ve hayat standardını iyileştiren bu gönüllüler filmimizde projelerinin hikayelerini anlattılar. Koç Grubu çalışanlarının bizzat yer aldığı film, neler başardıklarını ortaya koyduğu kadar sıra dışı kurgusuyla ilham da veriyor.

ARALIK 2013

BUNLAR DA VAR
"