BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLERE HEP “BÜYÜKLER” Mİ İMZA ATAR?

BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLERE HEP “BÜYÜKLER” Mİ İMZA ATAR?

TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

Nazım Hikmet, Elvis Presley, William Lawrence Bragg ve Mark Zuckerberg… Bu isimler gençken tarihi başarılara imza atanların küçük bir listesi sadece.

Toplumsal problemleri sadece “büyükler” mi çözer? Sosyal sorumluluk yalnızca kurumların üstesinden gelebileceği bir çaba değil sonuçta. İyi niyetini ve gayretini ortaya koymuş tek bir genç insan bile kendi başına çok büyük işlere imza atabilir.

Toplumumuzda gençlere inanan veya güvenen pek olmasa da, gençlere imkan sağlayanlarda biri de Toplum Gönüllüleri Vakfı. 80 ilde faaliyet gösteren TOG, 129 gençlik örgütüyle 9 binden fazla proje üretmiş bir sivil toplum kuruluşu. Toplamda 400 binden fazla genç gönüllüsüyle Türkiye için çalışan vakfın onuncu kuruluş yıldönümü için hazırladığımız reklam filmleri genç gönüllülerin gerçek hikayelerine eğilerek, gençlerin de çok büyük işlere imza atabileceğini gösteriyor.

Yönetmen Emre Başaran’la tamamladığımız kampanya, Toplum Gönüllüleri Vakfı’na destek veren gençlerin başarılarını kutluyor. Bu değerli gençlerin ve kişisel hikayelerinin de kanıtladığı gibi, büyük sonuçlar için illa büyük olmak gerekmiyor.

Özge henüz 21 yaşındayken hayat kurtarmaya başladı.
Kevser yalnızca 18 yaşındayken meme kanseri farkındalığı için çalışıyordu.
Çetin 22 yaşındayken sokaktaki çocukların yanındaydı.
Bahri depremin yaralarını sarmaya başladığında daha 19 yaşındaydı.

BUNLAR DA VAR
"