ANAHTAR SENSİN!

ANAHTAR SENSİN!

KOÇ HOLDİNG

Koç Grubu’nun üst düzey profesyonelleri 26. defa bir araya geliyor. Bir Koç geleneğini daha konseptinden uygulamasına kadar ele alıyoruz.

Koç Holding yöneticileri her sene geride bıraktığımız yılı değerlendirmek ve geleceği planlamak için bir araya geliyor. 2012’nin son günlerinde 26. defa düzenlenen Üst Düzey Yönetici Toplantısı organizasyonunu yaptığımız gibi, toplantının temasını da belirledik.

Her sene iki konuk konuşmacı ağırlayan toplantının ilk konuğu eski Hong Kong valisi olan, ayrıca kariyerinde Avrupa Birliği Komisyon üyeliği ve BBC Trust’ın başkanlığı bulunan Lord Christopher Patten oldu. İkinci konuşmacı ise franchise avukatlığında dünyanın ileri gelen isimlerinden Robert Zarco’ydu.

Koç Grubu’nun değerleri, hedefleri ve kurum kültürü içinden şekillendirdiğimiz toplantı konsepti “Anahtar Sensin” olarak belirlendi. Yaratıcı konsepti ortaya koyan dramatik filmimiz bizzat Mustafa Koç tarafından seslendirildi. Filmde Mustafa Koç’a Koç Topluluğu çalışanları eşlik ederek, başarıyı yakalamak için harekete geçmenin ve kendine inanmanın önemini anlattı.

Koç Holding için 'üst düzey' hazırlık
ANAHTAR SENSİN!

BUNLAR DA VAR
"