SON 25 YILIN EN HEYE”CANLI” GECESİ

SON 25 YILIN EN HEYE”CANLI” GECESİ

1907 FENERBAHÇE DERNEĞİ

1907 Fenerbahçe Derneği özel bir geceyle 25. yılını kutladı. Sahne şovundan Dernek Başkanı Ali Y. Koç’un konuşmasına kadar geceyi YouTube’dan canlı yayınladık.

Dile kolay, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne hizmetle geçen 25 yıl… 1907 Fenerbahçe Derneği çeyrek asrı geride bırakmanın haklı gururunu Four Seasons’da özel bir organizasyonla kutlarken gecenin sosyal medyada duyurusunu ve canlı yayınını üstlendik.

Canlı yayın öncesinde YouTube odaklı sosyal medya kampanyamız 1907 Fenerbahçe Derneği’nin 25. yılını geniş kitlelere duyurdu. 21 Eylül 2017 tarihini, gecenin önemini ve ünlü katılımcıları duyuran kampanya ile Fenerbahçeliler canlı yayın öncesi heyecanlarını sosyal medyaya taşıdı.

Özel sahne şovu bir yandan 1907 Fenerbahçe Derneği’nin hikayesini anlatırken, bir taraftan da bugüne dek projelerini ve başarılarını da ortaya koyuyordu. Dernek Başkanı Ali Koç’un heyecanla beklenen konuşması ise geceye bütünüyle damgasını vurdu. Daha önceki açıklamalara nazaran çok daha güçlü bir şekilde duyulan kulüp başkanlığına adaylığına dair mesajı anında bütün Türkiye’nin gündemini oluşturdu.

SON 25 YILIN EN HEYE”CANLI” GECESİ
Canlı yayın öncesi sosyal medyada #1907Gecesi’ni duyurduk.
SON 25 YILIN EN HEYE”CANLI” GECESİ
Sosyal medya kampanyamız ve canlı yayın sonuçları bakın Fenerbahçe sevdalıları hakkında ne diyor?

BUNLAR DA VAR
"