NE HAYAL EDERSEK GERÇEK OLUR!

NE HAYAL EDERSEK GERÇEK OLUR!

KOÇ HOLDİNG

Koç Topluluğu’nun tarihi pek çok kez yazıldı ama hiç böyle canlandırılmadı!

Koç Holding'in 90. yıl filminde kuru bilgiler ve rakamsal veriler yerine o tarihi yazan insanlara odaklandık. Başta Vehbi Koç olmak üzere tüm aile üyelerinin, tüm Koç topluluğu çalışanlarının ve tüketicilerin hayallerine yer vermek istedik.

Sadece bir kuruluşun, bir şirketler topluluğunun değil Türkiye'nin ortak hayalleri üstüne kurduğumuz film aynı zamanda ülkenin son yüzyılda geçtiği zorlu dönemeçleri de ekrana getiriyor. Kaybetmenin alışıldık, vazgeçmenin alışkanlık olduğu bir dönemde her şeye meydan okuyan çalışkan insanların hikayeleri bizlere esin kaynağı olmak için sıraya giriyor.

Başta sadece bir fikir, bir düş, taslak bir çizimden ibaret fikirlerin nasıl da zamanla gerçeğe dönüştüğüne tanık oluyor, Koç Üst Düzey Yönetici Toplantısı'nda, Halit Ergenç'in sahneden özel sunumuyla benzersiz bir hikeyenin tadına varıyoruz. Aslında içinde hepimizden bir şeylerin olduğu bir hikayenin!

"Çizgilerle 90 Yıl" filminde Koç Topluluğu'nun muhteşem hikayesinin yanı sıra hepimiz için zihin açıcı bir mesaj var: Eğer doğru bildiğiniz değerler için çalışır ve ne olursa olsun hayallerinizin peşinden gitmeyi başarırsanız bir gün sizin için de böyle bir film yapılmaması için bir sebep yok!

NE HAYAL EDERSEK GERÇEK OLUR!
Koç Holding’in 90. yıl tarihçe filmi ve sahne şovu izleyicilerden büyük alkış aldığı gibi, sosyal medyada da beğeni kazandı. Tam da hayalini kurduğumuz gibi…

BUNLAR DA VAR
"